Zvanična internet prezentacija opštine Kovačica

Srpski - latinica
Srpski - ćirilica

Program Fondacije Novak Đoković ,,Podrška, ne perfekcija” u PU Kolibri – roditelji, prijavite se!

Dragi roditelji, budući roditelji, staratelji, bake, deke, tetke, i svi Vi koji ste uključeni na bilo koji način u odgajanju dece.

U Srbiji skoro svaka druga osoba koja odgaja decu kaže da nema dovoljno vremena za sebe i da je iscrpljena. Ako ste to Vi, pridružite nam se i dobićete potrebnu podršku i razumevanje. Ako ste to bili Vi, pridružite nam se kako biste podelili svoja iskustva i savete.

Svaki roditelj/staratelj doživljava nervozu, stres i umor, jer to nije nimalo laka uloga. Sve je to lakše podneti i prevazići uz podršku i praktične savete stručnjaka i drugih roditelja.

Fondacija Novak Đoković želi da Vam pruži priliku da učestvujete u programu ,,Podrška, ne perfekcija”, koji je namenjen za svakog roditelja/staratelja deteta do 6 godina uzrasta, koji želi sreću, zdravlje i uspeh za svoju decu, porodicu i sebe!

Program je potpuno BESPLATAN.

Ovaj program će Vam pružiti podršku kroz 10 interaktivnih i dinamičnih radionica, koje će voditi vaspitač Nataša Kostić i to u objektu vrtića u Kovačici.

Ukoliko budete želeli da prisustvujete radionicama, za Vašu decu će biti organizovane aktivnosti tokom boravka u odvojenoj prostoriji, a o njima će se brinuti vaspitač Ana Sabo.

Šta možete da očekujete od ovog programa:

– jednostavne ideje za doprinos kvalitetnijeg razvoja deteta i njegovog mozga

– pomoć u uspostavljanju porodičnih odnosa zasnovanih na uzajamnom razumevaju i poverenju

– znanja i veštine za rešavanje konkretnih, svakodnevnih izazova

– prilike za druženje i razmenu iskustva sa drugim roditeljima

– podršku stručnih lica

RODITELJSKI SASTANAK NA KOJEM ĆETE DOBITI SVE POTREBNE INFORMACIJE BIĆE ODRŽAN U UTORAK 22.10.2019. GODINE U 17 ČASOVA, U HOLU VRTIĆA U KOVAČICI.

Molimo Vas da nam javite na broj telefona ukoliko ćete prisustvovati roditeljskom sastanku:

Nataša Kostić, 060/3578266

Od srca Vas pozivamo da nam se pridružite i radujemo se što ćemo se sa Vama družiti!

 

 

 

Milí rodičia, budúci rodičia, opatrovníci, starí rodičia, tety a všetci, ktorí ste akýmkoľvek spôsobom zapojení do výchovy detí,
V našom štáte takmer každá druhá osoba, ktorá vychováva deti, hovorí, že nemá nadostač času pre seba a že je vyčerpaná. Ak ste to aj vy, pripojte sa k nám a získate podporu a porozumenie, ktoré potrebujete. Ak ste to boli skôr, pripojte sa k nám a podeľte svoje skúsenosti a dajte radu.
Každý rodič / opatrovník prežíva nervozitu, stres a únavu, pretože byť rodičom nie je ľahká úloha. To všetko je ľahšie zvládnuť a prekonať, pomocou podpory a praktických rád odborníkov a ostatných rodičov.
„Fondacija Novak Đoković“ vám chce dať príležitosť zúčastniť sa na programe Podpora, nie perfekcia – ,,Podrška, ne perfekcija”, ktorý je určený pre všetkých rodičov / opatrovníkov detí do 6 rokov, ktorí chcú šťastie, zdravie a úspech pre svoje deti, rodinu a seba!
Program je úplne ZDARMA.
Tento program vás podporí prostredníctvom 10 interaktívnych a dynamických dielní pod vedením psychologičke Martine Hedi Kirić v miestnostiach škôlke v Padine.
Počas dielní, pre vaše deti budú organizované aktivity v osobitnej miestnosti a o ne sa postará naša vychovávateľka Ana Jakab.
Čo môžete očakávať od tohto programu:
– Jednoduché idey, ako prispieť k lepšiemu rozvoju dieťaťa a rozvoju jeho mozgu
– Pomoc pri budovaní rodinných vzťahov založených na vzájomnom porozumení a dôvere
– Znalosti a zručnosti na riešenie konkrétnych každodenných problémov
– Príležitosti na socializáciu a zdieľanie skúseností s ostatnými rodičmi
– Podporu odborníkov
RODIČOVSKÁ, KDE MôŽETE ZÍSKAŤ VŠETKY POTREBNÉ INFORMÁCIE SA USKUTOČNÍ NA UTOROK 22.10.2019 ROKU O 17 HODINE, V MIESTNOSTIACH ŠKôLKE V PADINE.
Prosíme Vás, ak sa zúčastníte na rodičovskej schôdzky, potvrďte svoju prítomnosť telefonický:
Martina Hedi Kirić – 063/789-74-44
Srdečne vás pozývame, aby ste sa k nám pripojili a tešíme sa na stretnutie!